Fenomén – vizionaři

Invisible Silent/ 1 prosince, 2012/ Nad tím rozum zůstává stát

V dnešní době je velký fenomén samozvaných vizionářů. Nechci tu prosazovat své názory, ale poukázat na různé zajímavé prvky v jejich vystupování, které nelze přehlédnout.

Nejvíce vlivní mohou být pro dnešní mládež mediálně známé osobnosti a mladí lidé jsou naše budoucí generace. Proto se chci v tomto článku převážně zaměřit na osobnosti z hudebního průmyslu.

Jedno zajímavé hudební video od interpreta „Xindl X“

Je zde zřejmá snaha něco změnit. Jsou zde ale i jiní autoři, kteří svou tvorbou téměř zachází do manipulace a ovlivňování lidí. Je to dobře? Svůj názor si udělejte sami.

Jeden z nich je Daniel Landa

Mnoho lidí se může s názory tohoto skrytého podtextu ztotožňovat, ale když to zachází pak ještě dál… Dopadá to takto:

Do jaké míry je takováto „pomoc“ národu dobrá a prospěšná? Záměrně už nebudu gradovat s dalším videem o jistém kouzelníkovi (Slávík 2012), protože by tento článek pak už nemusel být nestranný. Váš názor má vždycky cenu, když je opravdový a nezaujatý… Važte si té svobody, která nám byla dána a nezahazujte ji pro kult moderní doby.

Na závěr jedno video – skvělá reakce Karla Gota

V knize knih je nejlepší odpověď  – Exodus  18:21 –  Vyhlédni si pak ze všeho lidu schopné muže, kteří se bojí Boha, milují pravdu a nenávidí úplatek. Dosaď je nad nimi za správce nad tisíci, sty, padesáti a deseti.

Já už jen dodám:  „Pravda je tam, kde je Pravda“

Share this Post